Mert Günok: “Milli Takım’da güzel bir oluşum var”

Medipol Başakşehir’in ulusal kalecisi Mert Günok, Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri’ne hoş bir başlangıç yaptıklarını belirterek, “Takım Şenol hocamızla birlikte yeni oluşuma girdi. Deneyimli ve genç oyuncuların daha düzgün kaynaştığını gördüm” dedi. 

Medipol Başakşehir’in ulusal file bekçisi Mert Günok katıldığı ödül gecesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Performansı hakkında konuşan Günok, “Kendi performansımı değerlendirmeyi pek sevmiyorum. Dönem başından beri benim için hoş bir başlangıç oldu. Şu anda da hoş gidiyor ancak dönemin hem grup hem de benim adıma hoş olması gerekiyor” diye konuştu. 

“Milli Takım’da hoş bir oluşum var” 

A Ulusal Futbol Takımı’nın 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri’ne 2’de 2 yaparak başlamasını da pahalandıran başarılı file bekçisi, “Güzel bir başlangıç oldu. 2’de 2 ile başladık. Daha çok kıymetli maçlarımız var. Hoş bir oluşum var. Ekip Şenol hocamızla bir arada yeni oluşuma girdi. Deneyimli ve genç oyuncuların daha güzel kaynaştığını gördüm. Ben de uzun bir müddet sonra A Ulusal Kadro formasını giyme onuruna eriştim. Kendim ve grup ismine memnunum. Hazirandaki maçlardan da hoş sonuçlar almak istiyoruz” biçiminde konuştu. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir