Marc-Andre Ter Stegen: “Paris Saint-Germain’den farklıyız”

İspanya La Liga takımlarından FC Barcelona‘nın Alman kalecisi Marc-Andre Ter Stegen, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde karşılaşacakları Manchester United  maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Stegen, “Paris Saint-Germain’den farklıyız” dedi.

İspanyol basına konuşan Stegen, “Deplasmanda aldığımız skor tehlikeli. Lakin her vakit olduğu üzere topu ayağımızda tutmamız gerektiğini ve en güzel skoru elde etmemiz gerektiğini biliyoruz. Ona nazaran oynayacağız.” dedi.

Kazanmak isteyen bir rakimiz var ile kelamlarına devam eden Stegen, “Önemli bir grupla karşılaşacağız ve kazanmak isteyecekler. Avantajımız fazla değil fakat bunu kullanmak istiyoruz. Onlardan daha üstün olduğumuzu göstermek istiyoruz” halinde konuştu.

Geçen yıl ki Roma maçı hakkında da konuşan Stegen, “Geçen yıl olanlardan (Roma maçı) bahsetmek istemiyoruz. O maç artık geride kaldı. Bir daha tekrarlamak istemiyoruz. Bu maçta birinci maç üzere güç olacak. Deplasmanda olduğu gini konutumuzda de sıkıntı bir maç bizleri bekliyor olacak” sözlerini kullandı.

AJANSSPOR-DIŞ HABER

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir