Hakan Keleş: “3 puan istiyoruz”

DG Sivasspor Teknik Yöneticisi Hakan Keleş, Rize deplasmanından üç puan alıp rahatlamak istediklerini söyledi.

Beşiktaş yenilgisinin akabinde bir gün dinlenen Sivassporlu futbolcular, bugün kulüp tesislerinde Teknik Yönetici Hakan Keleş nezaretinde, Çaykur Rizespor deplasmanı hazırlıklarına başladı. Kırmızı beyazlı grup uzun bir ortadan sonra birinci kere eksiksiz olarak tam takım egzersize çıktı. Düz koşu ve ısınma çalışması ile başlayan antrenman kondisyon ve top çalışması ile devam etti. Antrenman çift kale maç ile son buldu.

İdmanda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Teknik Yönetici Hakan Keleş, Rize deplasmanından puan alıp, rahatlamak istediklerini belirterek, “İlk kere tam ekip olarak çalışıyoruz. Cezalılar ile sakatlar ile zahmetli bir devir geçirdik. Beşiktaş maçında puan ve puanlar ile rahatlamak istiyorduk. Beşiktaş iki duran topla galibiyet elde etti, puan alamadık. Önümüzde şiddetli bir süreç var. Rizespor ligin ikinci yarısında uygun bir çıkış yakaladı, yeterli oynuyorlar. Başakşehir’den de puan aldılar. Rize’ye puan almak için gideceğiz. Güzel hazırlanacağız. Hak ettiğimiz puanı alıp rahatlamak istiyoruz. Bu güç periyodun üstesinden geleceğiz. Rize çok güç bir deplasman olacak. Yeterli bir hocaları var. Oyun olarak da hoş oynuyorlar. Biz deplasmanlarda güzel oynayan, puanlar alan bir ekibiz. Puan alıp, biran evvel rahatlamak istiyoruz” dedi.

Antrenman sonrası Mimar Sinan Anaokulu öğrencileri futbolcuları ziyaret edip, muvaffakiyetler dileyerek fotoğraf çektirdi.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir