Göztepe’de Halil ve Alpaslan’a af çıktı

Spor Toto Harika Lig’de cuma günü önder Medipol Başakşehir’e konuk olacak Göztepe’de 3 hafta evvelki Akhisarspor karşılaşmasından sonra taraftarlarla arbede yaşayıp Çaykur Rizespor ve Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor maçlarının takımına dahil edilmeyen Halil Akbunar ve Alpaslan Öztürk’e af çıktı.

Teknik yönetici Tamer Tuna’nın kararıyla iki haftadır 21 kişilik kafileye dahil edilmeyen iki oyuncu, İstanbul’a götürüldü. Taraftarların davacı dahi olduğu Halil ve Alpaslan’ın tüm topluluktan tekrar özür dilediği, Tuna’nın da çok fazla eksik olması nedeniyle oyuncuları tekrar takıma aldığı bildirildi. 
Karayoluyla gitmekten vazgeçip havayoluyla İstanbul’a giden Göz-Göz’de Tamer Tuna’nın Halil’le Alpaslan’a şiddetli deplasmanda forma vereceği de vurgulandı. Sakatlıkları süren stoper Kadu, sağ bek Gassama, kanat oyuncusu Yasin ve sol bek Agbenyenu’dan yararlanamayacak Göztepe’de 3 haftadır yurt dışında bulunan Lider Mehmet Sepil de ekiple İstanbul’a gitti. Kamp boyunca teknik takım ve futbolcularla olacak Sepil’in yanı sıra tüm yöneticilerin de Başakşehir karşılaşmasında yer alacakları vurgulandı. Taraftar da İstanbul’a çıkarma yapmaya hazırlanıyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir