Galatasaray, Nice Kulübü ile iş birliği yapacak

Galatasaray Kulübü, Fransa temsilcisi Birçok ile iş birliği yapacak.

Galatasaray Kulübünün internet sitesinde yer alan bilgiye nazaran, ABD’nin Phoenix Rising Kulübü ile yapılan muahedenin bir gibisi Birçok ile de gerçekleştirilecek.

Galatasaray Kulübü Lideri Mustafa Cengiz ve yöneticiler, Phoenix Rising ile yapılan iş birliği mutabakatının kapsamında kulübün ortaklarından olan dünyaca ünlü yıldız ve birebir vakitte sarı-kırmızılı grubun eski futbolcusu Didier Drogba ile bir ortaya geldi. Buluşmada, Phoenix Rising Kulübü Lideri Berke Bakay ile Birçok Kulübü Lideri ve Phoenix Rising ortaklarından Alex Zheng de yer aldı.

Görüşmeyle ilgili sarı-kırmızılı kulübün televizyonuna açıklamada bulunan Mustafa Cengiz, Didier Drogba’yı ağırlamaktan memnunluk duyduklarını belirterek, “Futbol dünyasının çok pahalı bir mensubu ve lideri Alex Zheng burada. Kendisi de Phoenix Rising üzere bizimle uzun vadeli stratejik iş birliği muahedesi yapmayı düşünüyor. Kendisi 2-3 gündür burada. Olumlu manada çok şeyleri Türk futboluna ve Fransa futboluna kazandırma peşinde.” sözlerini kullandı.

“Galatasaray’ın tarihinden etkilendim”

Alex Zheng ise çok hoş ve müspet bir güç aldığını vurgulayarak, “Galatasaray’ın tarihinden, büyüklüğünden ve topluluğundan çok etkilendim. Phoenix Rising’in ortağı olarak muahededen çok umutluydum. Kaç Kulübünün de ortağı olduğum için Galatasaray ile benzeri bir mutabakat yapmayı istiyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

Phoenix Rising Kulübü Lideri Berke Bakay, iş birliği muahedesinin öteki kapılar açtığını vurgulayarak, “Alex bizim ortağımız, kendisi de bizim yaptığımız mutabakatın bir kopyasını bizden isteyerek tıpkı formda ticari ve sportif bir muahedenin iki kulüp ortasında olmasından çok onur duyacağını söyledi.” tabirlerini kullandı.

Sarı-kırmızılı ekibin eski oyuncusu Drogba ise Galatasaray üzere dünya markası ile bir ortaya gelmelerinin çok değerli olduğunu belirterek, Nice’in iştirakiyle iş birliğinin daha da ileriye gideceğini aktardı.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir