Chebake ayrılacak mı? Flaş açıklama

Evkur Yeni Malatyaspor’un sağ bek oyuncusu Issam Chebake, Galatasaray ile oynayacakları Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş maçının kendileri için final niteliğinde olduğunu söyledi.

Orduzu Pınarbaşı Tesisleri’nde gazetecilere açıklamada bulunan Chebake, Trabzonspor müsabakasında çok agresif olmadıklarını söz etti. Fas asıllı oyuncu, Trabzonspor karşısına galibiyet için çıktıklarını kaydederek, “3 puanı Malatya’ya getirmek istiyorduk fakat olmadı. Ufak ayrıntılar bazen maçı çözebiliyor. Genel olarak agresif olmadığımız için 3 puanı alamadık” dedi.

“Bütün kenti ardımıza alacağız”

Chebake, Galatasaray ile yarın oynayacakları Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final rövanş maçına ait, “Bizim için bu dönemin en kıymetli maçı olacak. Bu bizim finalimiz. Bütün kenti gerimize alacağız. Dönemin bu ikinci kısmını tahminen de kentimize ve taraftarlarımıza affettirebileceğiz. Çok uygun hazırlandık ve konsantre olduk. Bizim için final bedelinde. O şuurla maça çıkıp, bütün ne varsa alanda performans olarak göstereceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

“2021’e kadar mukavelem var”

Deneyimli sağ bek, Evkur Yeni Malatyaspor’daki geleceğine ait ise, “Öncelikle artık konuşulacak vakit değil. 2021’e kadar mukavelem var fakat bizim için pahalı olan Galatasaray ile oynayacağımız maç. O maçı alarak birtakım şeyleri affettirmeye çalışacağız. Yeni Malatyaspor’da çok memnunum. Buradan gitme üzere bir fikrim şu an yok. Galatasaray maçını alıp, dönemi da bitirdikten sonra gerekirse oturulur, konuşulur. Hoş bir şey varsa anlaşılır” açıklamasını yaptı.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir