Antalya’da golf turnuvası

Dünyanın kıymetli amatör golf tertiplerinden Maxx Rolay Cup’ta dönem finali, yarın Antalya’da başlayacak.

Montgomerie Maxx Rolay Golf Kulübünden yapılan açıklamaya nazaran, Serik ilçesi Belek Turizm Merkezi’ndeki kulüpte gerçekleştirilecek turnuva iki gün sürecek.

Üç kıtada amatör oyuncuları golf kulüplerinde buluşturan tertibin finalinde yıl içindeki turnuvaları birinci sırada tamamlayan oyuncular şampiyonluk için alana çıkacak.

Maxx Royal Cup’ın final günü sekizinci delikte tek atışta maksadı bulan (hole-in-one) isim, bir kilo altınla ödüllendirilecek.

Montgomerie Maxx Royal Golf Kulübü Müdürü Cahit Şahin, üç yıldır düzenlenen turnuvanın itibarlı bir marka haline geldiğini belirtti.

Golf döneminin en düşük olduğu devirde 21 ülkeden oyuncuları Maxx Royal Cup tertipleri için Antalya’da buluşturduklarını söz eden Şahin, “Kültür ve Turizm Bakanlığının hedeflediği ‘nitelikli turist’ tarifine uyan golfçüleri ağırlamaktan memnunluk duyuyoruz. Önümüzdeki yıllarda turnuvanın kapsamını daha da genişleterek hem Maxx Royal markasını hem de Antalya’yı daha çok beşere tanıtmayı hedefliyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir