Altın Top Fikret Öztürk’ün

Sarum Diamond’ın sponsorluğunda gerçekleşen turnuvaya Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Lideri Yıldırım Demirören, eski Gençlik ve Spor Bakanı Fikret Ünlü, Bodrum Golf ve Tenis Kulübü (BGTK) ve OPET İdare Konseyi Lideri Fikret Öztürk’ün yanı sıra 20’si bayan 110 sportmen katıldı. Erkeklerde 3, bayanlarda ise 2 kategoride düzenlenen turnuvada TFF Lideri Demirören birinci gün alana çıktı. Golfçülerin kıyasıya gayret ettiği turnuva sonunda Sarum Diamond tarafından özel olarak hazırlanan gerçek golf topu ebatında ve tartısında olan Altın Top’u play off uğraşı sonunda geçen yıl olduğu üzere bu yıl da Fikret Öztürk kazandı. Öztürk, ödül merasiminde yaptığı konuşmada, “Bu yıl ikincisi düzenlenen turnuvaya katılmak çok keyifliydi. Altın Top’u kazandığım için mutluyum” dedi. Kategorilerine nazaran dereceye giren isimler ise şöyle:

Bayanlar A Kategorisi: 1. Hülya Akar, 2. Krıstına Özsoy, 3. Aynur Kutal. 

Bayanlar B Kategorisi: 1. Hanna Demiriz, 2. Aylin Şerbetçioğlu, 3. Zühra Kırımgeri. Erkekler A Kategorisi: 1. Fikret Öztürk, 2. Richard Özatacan, 3. Fikret Ünlü. 

Erkekler B Kategorisi: 1. Hüseyin Boyacı, 2. Bora Arıcı, 3. Erdal Durukan. 

Erkekler C Kategorisi: 1. Avni Ünal, 2. Turgut Bekişoğlu, 3. Seçkin Çağal. 

Özel Mükafatlar: Nearest To Pin: Emin Galip Genelioğlu. Longest Drive: Deniz Özdoğan. Altın Küpe: Hülya Akar (Bayanlarda en uygun satablefort puanı). 

Altın Kol Düğmesi: Avni Ünal ( Erkeklerde en âlâ satablefort puanı). Altın Top: Fikret Öztürk (Turnuva Şampiyonu).

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir