Ali Çetin: “9 yıllık hasret sona erecek”

SporToto 1. Lig’de pazar günü meskeninde Balıkesirspor Baltok’u yenip en yakın rakibi Hatayspor’un Adanaspor’a mağlup olması, Osmanlıspor’un da puan kaybetmesi halinde bitime 3 hafta kala Üstün Lig’e çıkmayı resmen garantileyecek Abalı Denizlispor’da Lider Ali Çetin, 9 yıllık hasreti bitireceklerini söyledi.

Son olarak 2009-2010 döneminde Üstün Lig’de gayret ettiklerini söz eden Çetin, “Önümüzde 4 finalimiz kaldı. Tahminen de bu hafta Muhteşem Lig’e yükselmeyi garantileyeceğiz. Topluluk olarak kenetlendik, inandık. Kuvvetli ve çekişmeli bir dönem yaşıyoruz. Birçok gitti azı kaldı. Bu saatten sonra kusur yapma lüksümüz yok. Yıllardır Denizli kenti bu anları bekliyor. Biz de büyük hasreti sona erdireceğiz” dedi. 

Balıkesirspor müsabakasında kapalı gişe oynamayı hedefleyen idare bilet fiyatlarını belirledi. Gold ve VIP 100, kapalı B-D üst 35 TL, kapalı A-E üst ve alt 25, maraton 15, kale gerisi ile konuk tribünü ise 10 TL’den satışa çıktı. Taraftardan Sorumlu Yönetici Ramazan Erbil, Atatürk Stadı’nı şölen yerine çevireceklerini belirterek, “Balıkesirspor’u yendiğimiz takdirde memnun sona daha çok yaklaşacağız. Atatürk Stadı’nın dolmasını istiyoruz” diye konuştu.

Hazırlıklarını sürdüren yeşil-siyahlılarda kanat oyuncusu Nur’un cezası sona ererken, kadroda eksik bulunmuyor. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir