A Milli Takım hazırlıklarını sürdürdü

Bosna Hersek ile Rize’de özel maç yapacak olan A Ulusal Futbol Ekibi, hazırlıklarına bu akşam yaptığı idmanla devam etti. Serebral Palsi (Beyin felci) hastaları, idman öncesinde futbolcularla fotoğraf çektirdi. 

Bosna Hersek ile 11 Ekim’de Rize’de özel maça çıkacak olan ve sonrasında 14 Ekim’de Rusya’yla deplasmanda Uluslar Ligi uğraşında uzunluk gösterecek A Ulusal Futbol Grubu, bu müsabakaların hazırlıklarına Riva Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yaptığı idmanla devam etti.

İdman öncesinde tesislere gelen Yıldız Çocuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki Serebral Palsi (Beyin felci) hastaları, ulusal kadro kampını ziyaret etti. Futbolcular ve teknik heyetle fotoğraf çektiren ziyaretçiler, daha sonra egzersizi takip etti. Çalışma öncesinde Teknik Yönetici Mircea Lucescu, topla ısınan futbolculara eşlik ederek pas çalışması yaptı. Rumen teknik adamın keyifli imajı dikkatlerden kaçmadı. Düz koşu ve ısınma hareketleri yapan futbolcular, daha sonra 5’e 2 top kapma çalışması yaptı. A Ulusallar yarın sabah özel uçakla Rize’ye gidecek. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir