Yaltı : “Sonuç almak istiyoruz”

Türkiye Beyzbol, Softbol, Muhafazalı Futbol ve Ragbi Federasyonu (TBSF) Muhafazalı Futbol 2. Ligi’nde çaba eden Antalyaspor Muhafazalı Futbol Grubu, ligin birinci maçında konuk olduğu Afyon Victory Walkers’ı 16-6 yendi.

Ligin birinci maçında deplasmanda galibiyet aldıklarını hatırlatan Antalyaspor Muhafazalı (Amerikan) Futbol Grubu Başantrenörü Yiğit Yaltı, “Bu dönem uğraş ettiğimiz TBSF 2. Lig B Grubu’nda döneme galibiyetle başlamak bizim için çok değerliydi. Birçok eksikle çıktığımız birinci maçımızda bilhassa defans oyuncularımızın maç boyunca göstermiş olduğu üstün performans sayesinde birinci yarıda zorlandığımız maçı ikinci yarıda daha tesirli oynayarak kazandık” dedi.

“İSTEDİĞİMİZ SONUÇLARI ALMA HEDEFİNDEYİZ”

Ligdeki rakiplerine oranla daha genç bir takıma sahip olduklarını belirten Yiğit Yaltı, “Afyon Victrory Walkers ekibi karşısında ortaya koyduğu oyunla galibiyete katkıda bulanan Burak Türkmen, Alpay Kaan Fazilet, Sefa Üstüner, Emrah Tatlı, Bircan Türkmen ve Çağlar Başakın’a teşekkür etmek istiyoruz. Deneyimli oyuncularımızın bu maçın ikinci yarısında ortaya koydukları liderlikten bahsetmeden geçemeyeceğim. Kalan 4 maçımızda da bu genç takımın güç ve heyecanını kullanarak Muhteşem Lig yolunda istediğimiz sonuçları almayı hedefliyoruz” biçiminde konuştu.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir