Video – Boksörün dudaktan öptüğü gazeteci davacı oluyor

Kubrat Pulev’in, röportaj sırasında dudaklarından öptüğü gazeteci Jenny Sushe, cinsel tacize uğradığı gerekçesiyle Bulgar boksöre dava açtı. Yaşananlar hakkında birinci kere konuşan Jenny Sushe, kameralar kapandıktan sonra Kubrat Pulev’in kalçalarına dokunarak cinsel tacizde de bulunduğunu belirtti. Avukat Gloria Allred’i tutan Jenny Sushe, olayı mahkemeye taşıdı.

Hiçbir bayanın bu türlü bir durumla karşı karşıya gelmek istemeyeceğinin altını çizen Jenny Sushe “Çok makûs bir andı… O an ne yapacağımı bilemedim. Yaptığı iğrenç bir hareketti. Kendimi aşağılanmış hissettim” tabirlerini kullandı. Görüntüyü neden yayınladığı ile ilgili de konuşan Jenny Sushe “Yaşananları herkesin görmesini istedim. Ben orada profesyonel bir basın mensubu olarak müsabakayı takip etmeye gittim. Kubrat Pulev’in bu türlü bir hakkı kendisinde nasıl bulduğunu anlayamıyorum” dedi.

Röportaj sırasında kendisini zorla öpen Kubrat Pulev’ın, kameralar kapandıktan sonra da cinsel tacizde bulunmaya devam ettiğini belirten Jenny Sushe “Kendisine maç sonrası röportaj teklifinden bulundum. O da kabul etti. Röportajın ortasında beni dudaklarımdan öptü. Neye uğradığımı şaşırdım. Röportaj sonrasında basın masasına gittim. Eşyalarımı bırakırken bir anda gerimden geldi ve kalçalarımı tuttu. Daha sonra hiçbir şey söylemeden kahkaha atarak uzaklaştı” diyerek yaşananları anlattı.

Jenny Sushe, Kubrat Pulev’in yaptıklarından ötürü cezalandırılmasını ve boks lisansının iptal edilmesini istediğini de kelamlarına ekledi. (Sözcü)

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir