Ramil Guliyev’e sponsor desteği

Fenerbahçe’nin dünya ve Avrupa şampiyonu ulusal atleti Ramil Guliyev’e sponsor takviyesi geldi.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamaya nazaran, 200 metrede dünya ve Avrupa şampiyonluğu yaşayan ulusal atlete RM İstanbul Reklamcılık AŞ sponsor oldu.

Ülker Stadı’nda gerçekleştirilen imza merasimine sarı-lacivertli kulübün yöneticileri Kemal Danabaş, Sertaç Komsuoğlu ve Turhan Şahin ile RM İstanbul Reklamcılık AŞ İdare Heyeti Lideri Mustafa Akıncı katıldı.

RM İstanbul Reklamcılık AŞ’ye dayanağından ötürü teşekkür eden Ramil Guliyev, daha düzgün dereceler elde edeceğini belirtti.

Fenerbahçe Kulübü İdare Şurası Üyesi Danabaş da Ramil Guliyev’in tüm Türkiye’nin gururu olduğunu aktararak, “Türk sporunun lokomotifi olarak, Ramil üzere atletleri desteklemek ve bayrağımızı en düzgün yerlerde dalgalandırmak Fenerbahçe’nin en kıymetli vazifelerinden birisidir. Ramil’in en büyük hayali Türkiye ismine olimpiyat meşalesini taşımak. Fenerbahçe olarak bizim için Türk sporu ismine daha keyifli eden ne olabilir ki. Olimpiyat yolundaki ulusal atletimiz Ramil Guliyev’e sponsor olan RM İstanbul Reklamcılık AŞ teşekkür ediyorum.” tabirlerini kullandı.

Ulusal atlete takviye olan RM İstanbul Reklamcılık AŞ İdare Heyeti Lideri Akıncı da Ramil Guliyev’e sponsor oldukları için memnun olduğunu anlatarak, “Türk bayrağının memleketler arası tertiplerde dalgalanmasına bir nebze de olsa katkımız olması bizlere büyük bir gurur vermektedir. Kuruluşumuzun en değerli misyonlarından birisi olan, toplumsal kalkınmaya takviye misyonu çerçevesinde bu sponsorluğa imza atmış bulunuyoruz. İmkanlarımız çerçevesinde bundan sonra da bu şekil sponsorluklarımız devam edecek.” değerlendirmesinde bulundu.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir