Marmaris Yarışları’ndan acı haber!

Salcano Gran Fondo Marmaris Amatör Bisiklet Yarışlarına İzmir’den katılan 37 yaşındaki amatör bisikletçi İhsan Evren’in hayatını kaybetmesi nedeniyle ödül merasimi iptal edildi.

Birçok ünlü bisikletçi yarışa katıldı

Marmaris’te bu yıl ikincisi düzenlenen Salcano Gran Fondo Marmaris Amatör Bisiklet Yarışları, Türk bisikletçilerin yanı sıra İsviçre, İngiltere, Fransa, Kanada, Belçika, Rusya, Azerbaycan, Sri Lanka, İran ve Amerika Birleşik Devletleri’nden gelen bisikletçilerin iştirakiyle tamamlandı.

Bisikletçi İhsan Cihan hayatını kaybetti

İzmir’den kişisel olarak yarışlara katılan İhsan Cihan (37), 97 kilometrelik parkurun Bayır-Osmaniye mahalleri ortasındaki kısmında bisikletiyle seyir halindeyken şimdi açıklanmayan bir nedenle kötüleşti. İzleyicilerin bakışları ortasında yere düşen Evren’e birinci müdahaleyi yarışlarda vazifeli sıhhat takımı yaptı. Ambulansla özel bir hastaneye kaldırılan Cihan, yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı.

Ödül merasimi de iptal edildi

Evli ve 1 yaşında bir çocuk babası olan İhsan Evren’in cenazesi, otopsi için Muğla İsimli Tıpa kaldırıldı. Büyük bir kedere sebep olan olay nedeniyle, yarışların sonunda planlanan ödül merasimi iptal edildi. Evren’in vefatıyla ilgili olarak düzenleme komitesinden açıklama yapılacağı belirtildi.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir