Bostanlıspor’da Okan Telli dönemi başladı

Bostanlıspor Amerikan Futbolu A ve Genç Kadrolarında teknik sorumlu ve baş antrenör olarak vazife yapacak Telli, İzmir İktisat Üniversitesi’nde matematik öğretmeni.

2003 yılından bu yana Amerikan Futbolu oynayan Okan Telli, Konya Selçuk Kartalları kadrosunun kurucuları ortasında yer aldı. 5 yıl kurduğu grupta Amerikan Futbolu oynadı ve 4 yıl kaptanlığını yaptı. Daha sonra Gazi Üniversitesi takımında yer alan Okan Telli, 2008 yılında İzmir’e transfer olarak Ege Dolphins, en son da Bostanlıspor’da forma giydi, koçluk yaptı.

Bostanlıspor Lideri Avni Erboy, atletleri Okan Telli’yi tam yetki ile Amerikan Futbolu Şubesi’nin başına getirdiklerini, kendisinin teknik sorumlu ve baş antrenör olarak vazife yapacağını söz ederek, “Amerikan Futbolunda tekrar yapılanıyoruz. Bize ziyan veren zihniyetten büsbütün uzaklaşarak, yepisyeni bir sayfa açtık. Ege Dolphins ile geçen dönem başında sorumluluk verdiğimiz arkadaşımızın yanlışlıkları nedeniyle bağlarımızı koparmıştık. Kulübümüzü küçük düşüren hareketlerde bulunanları büsbütün sildik. Ayrılmak isteyenlere de bonservislerini koşullu olarak vereceğiz. Bostanlıspor olarak Amerikan Futbolu’nda İzmir’in liglerdeki tek grubu olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir